Засіб миючий, лужний, безпінний 12 л SUPRA Б/П PRIMATERRA

Виробник: Primaterra
Модель: ID301708
Артикул: 301708

Скорочений опис


Безпінний лужний миючий засіб SUPRA б/п для видалення білкових, жирових забруднень c варильних котлів, накопичувачів, трубопроводів, танків, пастеризатори, сепараторів, охолоджувачів, шлангів та ін. Рекомендовано для роб... Читати далі...

Характеристики


Об'єм - 12 л
Тип товару - Засіб миючий безпінний
Переглянути всі характеристики

2 011.00 грн

  • Наявність: На складі


Доставка і Оплата
Угоди для Бюджету

Угоди для Бюджету

оформляємо

 +380973748967

+380973748967

Viber

 +380973748967

+380973748967

КОНТАКТИ

Доставка  і Оплата

Доставка і Оплата

Доставка

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Покупка частинами

Покупка частинами

КРЕДИТ

Безпінний лужний миючий засіб SUPRA б/п для видалення білкових, жирових забруднень c варильних котлів, накопичувачів, трубопроводів, танків, пастеризатори, сепараторів, охолоджувачів, шлангів та ін. Рекомендовано для роботи в СІП системах. Володіє підвищеним дезинфікуючим ефектом.

Призначення:

Для ефективного очищення виробничого обладнання, ємностей, трубопроводів, доїльних установок, танків, накопичувачів, творогообразователей, варильних котлів, фризерів, пастеризатори, інвентарю та виробничих приміщень від білкових і жирових забруднень, в тому числі, смол, кіптяви, нагару на підприємствах харчової промисловості, молокозаводах, маслосиркомбінат, аграрних комплексів, кондитерських фабриках і т. д. Придатне для використання на металевих, пластикових поверхнях, а також на керамічній плитці.

Рекомендації щодо застосування:
Перед застосуванням засіб необхідно збовтати.
Миття проводять механізованим (автоматична, СІП мийка) або ручним способом за допомогою аерозольного розпилення, щіток, губок або дрантя. Концентрація: від 0,01% до 2%. Миючий засіб здатний замінити каустичну соду на підприємстві.

При сильних і стійких забрудненнях, допускається збільшення концентрації робочого розчину або часу експозиції (не допускати повного висихання розчину).

Заходь захисту при роботі:
Окуляри, рукавички, респіратор. При попаданні на шкірний покрив змити водою, абруднений засобом одяг - зняти. Забороняється вдихати аерозольний туман. При попаданні на слизові оболонки очей - промити холодною водою. Керуватися чинними на підприємстві інструкціями з проведення робіт і охорони праці.

Відповідає вимогам системи якості HACCP / ХАССП

Характеристики
Об'єм 12 л
Тип товару Засіб миючий безпінний

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Теги: Засіб миючий, лужний, безпінний 12 л SUPRA Б/П PRIMATERRA, ID301708, Дезинфекція Поверхонь