Спорт Труба Kidigo

Виробник: Kidigo
Модель: KD-47001
Артикул: 47001

Скорочений опис


Спорт "Труба" KIDIGO ™ - це спортивно-ігровий набір який складається з 3-х труб різного діаметру. У комплексі з іншими елементами можливо зібрати смугу перешкод.За допомогою даного набору зміцнюють опорно-руховий апарат,... Читати далі...

Характеристики


Параметри - 1*1*0,9, 0,8*0,8*0,9, 0,6*0,6*0,9
Переглянути всі характеристики

15111.00 грн

  • Наявність: На складі


Доставка и Оплата
Оплата

Оплата

Узнайте как оплатить!

Доставка

Доставка

Доставка

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Покупка частинами

Покупка частинами

КРЕДИТ

Спорт "Труба" KIDIGO ™ - це спортивно-ігровий набір який складається з 3-х труб різного діаметру. У комплексі з іншими елементами можливо зібрати смугу перешкод.

За допомогою даного набору зміцнюють опорно-руховий апарат, розвивають у дітей координацію рухів і вестибулярний апарат.

Спорт "Труба" KIDIGO ™ витримує активне навантаження, швидко відновлює свою первинну форму і не вимагає складного гігієнічного догляду. Підходить, як і для дошкільних установ, так і для домашнього користування.

Зроблено набір з щільного поролону і обтягнутий м'яким, приємним на дотик кожзамом (еко шкірою), який, до того ж легко миється.

Є можливість виконання м'яких модулів в інших кольорах. Палітру кольорів надаємо за запитом, термін поставки при цьому обговорюється окремо

Є можливість брендувати м'які модулі під Вас (за допомогою логотипів, фірмового кольору і т.д.) термін поставки при цьому обговорюється окремо.

Характеристики
Параметри 1*1*0,9, 0,8*0,8*0,9, 0,6*0,6*0,9

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Теги: Спорт Труба Kidigo, KD-47001, М'які Ігрові Модулі