Сковорода електрична промислова ОПТІМА СЭМ-0,2 АРТЕ-Н

Модель: СЭМ-0,2
Артикул: 01775

Скорочений опис


Сковорода електрична промислова СЕМ-0,2 призначена для таких видів термічної обробки їжі, як жарка, гасіння, томління, приготування у фритюрі. Використовується в гарячих цехах кухонних приміщень на підприємствах громадсь... Читати далі...

Характеристики


Висота - 850
Довжина - 1000
Матеріал корпусу - КРИШКА, ВЕРХНЯ ПАНЕЛЬ І БІЧНІ ОБЛИЦЮВАННЯ нержавіюча сталь. КАРКАС сталевий з полімерним покриттям (порошкове фарбування).
Переглянути всі характеристики

22383.00 грн

  • Наявність: На складі


Доставка і Оплата
Оплата

Оплата

Дізнайтесь як оплатити

Доставка

Доставка

Доставка

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Покупка частинами

Покупка частинами

КРЕДИТ

Сковорода електрична промислова СЕМ-0,2 призначена для таких видів термічної обробки їжі, як жарка, гасіння, томління, приготування у фритюрі. Використовується в гарячих цехах кухонних приміщень на підприємствах громадського харчування. Цілісна зварна конструкція електричної сковороди з чавунною чашею відповідає вимогам пожежної безпеки. Температура нагріву агрегату контролюється терморегулятором і досягає 300 градусів Цельсія. Чаша оснащена поворотним механізмом, який полегшує вивантаження готових страв. Розміри промислової сковороди стандартні (ширина - 800 мм, довжина - 1000 мм, висота - 850 мм). Варіант виконання вибирається в момент замовлення.

Електрична промислова сковорода СЕМ-0,2 має три форми випуску. В економ-варіанті каркас і бічні облицювання зі сталі з полімерним фарбуванням, а кришка і верхня панель - з нержавіючої сталі. У оптіма-форматі каркас сталевий з порошковим покриттям, інші деталі - з нержавіючої сталі. У преміум-варіанті кожен елемент сковороди зроблений з нержавіючої термостійкої сталі.

ДОВЖИНА: 1000 мм

ШИРИНА: 800 мм

ВИСОТА: 850 мм

СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ: 3,9 кВт

РОЗІГРІВ до 200 °С: 22 хв.

УПРАВЛІННЯ НАГРІВАННЯМ: терморегулятор до 300 градусів Цельсія.

МЕХАНІЗМ ПОВОРОТУ ЧАШІ: Черв'ячна передача.

КОНСТРУКЦІЯ ВИРОБИ: цільна зварна.

Варіанти виконання:

ЕКОНОМ - КРИШКА, ВЕРХНЯ ПАНЕЛЬ нержавіюча сталь. КАРКАС І БІЧНІ ОБЛИЦЮВАННЯ сталеві з полімерним покриттям (порошкове фарбування).
ОПТІМА - КРИШКА, ВЕРХНЯ ПАНЕЛЬ І БІЧНІ ОБЛИЦЮВАННЯ нержавіюча сталь. КАРКАС сталевий з полімерним покриттям (порошкове фарбування).
ПРЕМІУМ - КРИШКА, ВЕРХНЯ ПАНЕЛЬ І БІЧНІ ОБЛИЦЮВАННЯ нержавіюча сталь. КАРКАС нержавіюча сталь.
Характеристики
Висота 850
Довжина 1000
Матеріал корпусу КРИШКА, ВЕРХНЯ ПАНЕЛЬ І БІЧНІ ОБЛИЦЮВАННЯ нержавіюча сталь. КАРКАС сталевий з полімерним покриттям (порошкове фарбування).
Напруга (В / Гц) 220/380
Об'єм 36(42) л
Потужність, кВт 3,9
Температурний режим, ºС 50 - 300 (макс. 270)
Тип установки Підлогова
Чаша 480х530х160
Ширина 800

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Теги: Сковорода електрична промислова ОПТІМА СЭМ-0, 2 АРТЕ-Н, СЭМ-0, 2, Сковороди електричні, промислові