Шафа пекарська, трьохкамерна ЕКОНОМ ШПЕ-3 АРТЕ-Н

Модель: ШПЕ-3
Артикул: 01771

Скорочений опис


Шафа жарочна трьохкамерна призначена для теплової обробки продуктів - смаження, запікання, розморожування. Також підходить для випічки борошняних виробів і сушки фруктів. Використовується в гарячих цехах кухонних відділе... Читати далі...

Характеристики


Висота - 1650
Довжина - 1340
Кількість деків в секції - 2
Переглянути всі характеристики

40655.00 грн

  • Наявність: На складі


Доставка і Оплата
Оплата

Оплата

Дізнайтесь як оплатити

Доставка

Доставка

Доставка

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Покупка частинами

Покупка частинами

КРЕДИТ

Шафа жарочна трьохкамерна призначена для теплової обробки продуктів - смаження, запікання, розморожування. Також підходить для випічки борошняних виробів і сушки фруктів. Використовується в гарячих цехах кухонних відділень підприємств громадського харчування. Цілісна металева конструкція доповнена трьома Пекарськими секціями загальною потужністю 15,6 кВт. Кожна секція Вміщує по два дека. Температура всередині Пекарський відділень, що досягає 300 градусів Цельсія, контролюється за допомогою двох терморегуляторів. Варіант виконання виробу вибирається клієнтом, Виходячи з фінансових можливостей.
Трьохкамерна  духовка випускається в трьох видах. У варіанті «економ» деталі виробу виконані зі сталі з порошковим фарбуванням і оцинкованої сталі. У форматі «оптіма» також використовується нержавіюча сталь. У преміум-варіанті для виготовлення елементів духовки використовується нержавіюча та оцинкована сталь.

ДОВЖИНА: 1340 мм

ШИРИНА: 950 мм

ВИСОТА: 1650 мм

КІЛЬКІСТЬ ДЕКІВ В СЕКЦІЇ: 2

СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ: 15,6 кВт.

УПРАВЛІННЯ СЕКЦІЄЮ: два терморегулятора до 300 градусів Цельсія.

КОНСТРУКЦІЯ ВИРОБУ: цільна зварна.

Варіанти виконання:

ЕКОНОМ - КАРКАС І ПЕРЕДНЄ ОБЛИЦЮВАННЯ сталеві з полімерним покриттям (порошкове фарбування). ВЕРХНЄ, БІЧНІ І ЗАДНЄ ОБЛИЦЮВАННЯ оцинкована сталь.
ОПТІМА - ПЕРЕДНЄ ОБЛИЦЮВАННЯ нержавіюча сталь, КАРКАС сталевий з полімерним покриттям (порошкове фарбування). ВЕРХНЄ, БІЧНІ І ЗАДНЄ ОБЛИЦЮВАННЯ оцинкована сталь.
ПРЕМІУМ - ВЕРХНЯ ПАНЕЛЬ, КАРКАС, ПЕРЕДНЄ ОБЛИЦЮВАННЯ І БІЧНІ ОБЛИЦЮВАННЯ нержавіюча сталь. ЗАДНЄ ОБЛИЦЮВАННЯ оцинкована сталь.

Основною відмінністю  ШАФИ ПЕКАРСЬКОЇ  від  ШАФИ ЖАРОЧНОЇ є те, що  ШАФИ ПЕКАРСЬКІ  є більш потужніші і їх конструкція і розташування тенів в основному пристосовані для випікання великої кількості виробів з борошна і кондитерськихо виробів.
ШАФИ ЖАРОЧНІ більш універсальні і пристосовані для смаження великої кількості напівфабрикатів з риби, м'яса та овочів і випічки дрібноштучних кулінарних виробів.
Характеристики
Висота 1650
Довжина 1340
Кількість деків в секції 2
Кількість камер, шт 3
Камера шафи 1000*790*250
Матеріал корпусу КАРКАС І ПЕРЕДНЄ ОБЛИЦЮВАННЯ сталеві з полімерним покриттям (порошкове фарбування). ВЕРХНЄ, БІЧНІ І ЗАДНЄ ОБЛИЦЮВАННЯ оцинкована сталь.
Напруга (В / Гц) 220/380
Потужність, кВт 15,6
Температурний режим, ºС 50 - 300 (макс. 270)
Тип установки Підлогова
Ширина 950

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Теги: Шафа пекарська, трьохкамерна ЕКОНОМ ШПЕ-3 АРТЕ-Н, ШПЕ-3, Шафи Пекарські