Пакувальник вакуумний HUALIAN HVC-510S/2A-G нерж/сталь

Виробник: Hualian
Модель: HVC-510S/2A-G нерж/сталь
Артикул: 12012

Скорочений опис


Вакуумний пакувальник призначений для пакування різних предметів (продуктів) в безповітряному середовищі, з метою захисту від вологи, окислення і збереження зовнішнього вигляду.В даний час упаковка в вакуумі є одним з на... Читати далі...

Характеристики


Вага - 220
Висота - 1200
Глибина, мм. - 650
Переглянути всі характеристики

106887.00 грн

  • Наявність: На складі


Доставка і Оплата
КОНТАКТИ

КОНТАКТИ

+380973748967 +380997648618 cicada777@ukr.net

Доставка  і Оплата

Доставка і Оплата

Доставка

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Покупка частинами

Покупка частинами

КРЕДИТ


Вакуумний пакувальник призначений для пакування різних предметів (продуктів) в безповітряному середовищі, з метою захисту від вологи, окислення і збереження зовнішнього вигляду.
В даний час упаковка в вакуумі є одним з найефективніших способів захисту, збереження свіжості і привабливого зовнішнього вигляду різних продуктів. У харчовій промисловості, супермаркетах та ресторанному бізнесі цей вид упаковки широко застосовується при зберіганні швидкопсувних продуктів - ковбаси, сиру, м'ясної та рибної нарізки, напівфабрикатів, шматків м'яса, риби, птиці і т.п. Для створення такої упаковки використовуються вакуумні пакувальники.
Крім того, вакуумні пакувальники можуть застосовуватися для упаковки нехарчових товарів при необхідності забезпечення стерильності, пило-, вологозахищений, антистатичності, захисту від корозії, а також зменшення обсягу одиниці зберігання. Наприклад, в поліграфії і банківській сфері використовуються для надійної упаковки цінних бланків, банкнотів і монет. Вакуумна упаковка хімічної продукції, деталей машин, будівельних і оздоблювальних матеріалів проводиться для запобігання їх механічного пошкодження, окислення, забруднення і для полегшення транспортування.
Опис процесу вакуумної упаковки:
  • Оператор кладе пакований продукт в готовий вакуумний пакет і поміщає його в вакуумну камеру відкритою стороною на зварену планку.
  • Оператор задає програму вакуумування, запаювання і охолодження.
  • Оператор закриває кришку вакуумного пакувальника, після чого починається процес вакуумування. У камері машини створюється розрідження до 0,005 атм. Після цього пакет запаюється, в камеру надходить атмосферне повітря і кришка відкривається.
  • Оператор витягує готову упаковку і повторює цикл вакуумування.
Відмінною особливістю даної установки є наявність двох пар зварювальних рейок, що дасть змогу значно підвищити продуктивність. Дана установка також має можливість упаковки продуктів в МГС. Потужність зварювача: 500 Вт.
Характеристики
Вага 220
Висота 1200
Глибина, мм. 650
Довжина зварювальної планки, мм: 510
Кількість камер, шт 2
Кількість планок 4
Матеріал корпусу нержавіюча сталь
Наповнення інертним газом: має
Напруга (В / Гц) 380 В або 220 В
Потужність, кВт 1.5
Продуктивність насоса, м³/год 40 м3 / год
Розміри камери, мм 540х140х520
Спосіб установки: підлоговий
Тип вакуумирования камерний.
Ширина 1200
Ширина шва мм 10

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Теги: Пакувальник вакуумний HUALIAN HVC-510S/2A-G нерж/сталь, HVC-510S/2A-G нерж/сталь, Вакуумні пакувальні машини Камерні