Нове надходження професійних вафельниць!

Вафлі – це хрустка, та смачна страва, яку можна готувати як у солодкому так і солоному вигляді. Процес їх приготування дуже простий, якщо під рукою є спеціальне обладнання – професійні вафельниці. Такі електровафельниці адаптовані для використання у вуличних умовах торгівлі з фаст-фуд точок.

Професійна вафельниця для бельгійських вафель є однією з найпопулярніших моделей фаст-фуд обладнання. З її допомогою можна легко відкрити свій перший малий бізнес, або розширити асортимент кулінарних ласощів в кафетерії. В інтернет магазині Цикада можна легко обрати і купити професійну вафельницю для бельгійських вафель за доступною ціною.

В асортименті є обладнання з різною кількість постів. Апарати з різноманітними формами вафель: рибки, ялинки, корн-доги, сердечка та трикутники. Ви можете обрати пристрій для приготування тонких або об’ємних вафель у тому числі гонконгських, а також для приготування горішків.


Телефонуйте за номером вказаним на сайті, або заповнюйте форму зворотного зв’язку. Наш менеджер зв’яжеться з Вами в найближчий час, допоможе підібрати товар та дасть відповіді на всі питання.  • Нове надходження професійних вафельниць!