Миючий засіб універсальний, для дезинфекції 5 л PRIMA SOFT UNI-3 PRIMATERRA

Виробник: Primaterra
Модель: PC107507
Артикул: 107507

Скорочений опис


Універсальний дезінфікуючий засібДля дезінфекції технологічного та холодильного обладнання, інвентарю, виробничих приміщень харчової та переробної (молокопереробної, м'ясопереробної та інших) промисловостей, рослинницьки... Читати далі...

Характеристики


Об'єм - 5 л
Тип товару - Миючий засіб універсальний, для дезинфекції
Переглянути всі характеристики

1 597.00 грн

  • Наявність: На складі


Доставка і Оплата
Угоди для Бюджету

Угоди для Бюджету

оформляємо

 +380973748967

+380973748967

Viber

 +380973748967

+380973748967

КОНТАКТИ

Доставка  і Оплата

Доставка і Оплата

Доставка

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Покупка частинами

Покупка частинами

КРЕДИТ

Універсальний дезінфікуючий засіб

Для дезінфекції технологічного та холодильного обладнання, інвентарю, виробничих приміщень харчової та переробної (молокопереробної, м'ясопереробної та інших) промисловостей, рослинницьких, тваринницьких, птахівницьких, звірівницьких, рибницьких приміщень, забійних цехів, санітарних боєприпасів, об'єктів тваринництва, транспортних засобів для перевезення тварин, кормів, продукції, для підприємств громадського харчування, адміністративних, загальноосвітніх (у тому числі шкільних, дошкільних) та наукових установ, торгових та ділових центрів, медичних установ, підприємств комунального господарства, а також інших підприємств різного профілю. Для заправки дезбар'єрів, дезковриків.

Має антимікробну активність по відношенню до вірусів, бактерій і грибів: включаючи вірус грипу птахів, інфекційну анемію курчат, інфекційний бурсит курей і реовірусну інфекцію птахів; респіраторно-репродуктивного синдрому та африканської чуми свиней, ящуру, цирковірусної інфекції свиней тип-2; грампозитивних та грамнегативних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу та спороутворюючі форми бактерій); грибів (включаючи спороутворюючі форми, дріжджі та пліснява).

Спосіб застосування для профілактичної дезінфекції:
Для дезінфікованих методів протирання поверхонь змивання не потрібне. Поверхні, дезінфекції методом зрошення та запінення, вимагають витирання патьоків та місць скупчення робочого розчину, а по можливості змивання водою.
Інструмент, лабораторний посуд, збиральний інвентар замочують у робочому розчині. Після закінчення експозиції промивають проточною питною водою.

Допускається збільшення концентрації робочого розчину (не допускати висихання розчину лежить на поверхні).
Перед використанням засіб необхідно збовтати.
10-40 мл на 1 л води, почекати 20-120 хв

Склад: Вода підготовлена, глутаровий альдегід, ЧАС (алкілдиметилбензиламмонія хлорид, дидецилдиметиламонію хлорид), менше 5% неіоногенних ПАР, функціональні добавки.
Характеристики
Об'єм 5 л
Тип товару Миючий засіб універсальний, для дезинфекції

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Миючий засіб універсальний, для дезинфекції 5 л PRIMA SOFT UNI-3 PRIMATERRA, PC107507, Універсальні мийні засоби