Куточок спортивний, дитячий BambinoWood Color Plus 3

Виробник: SportBaby
Модель: BambinoWood Color Plus 3
Артикул: 87171

Скорочений опис


Дитячий спортивний комплекс BambinoWood Color Plus 3 є вдалим поєднанням гімнастичних снарядів та навчальних предметів, що дозволяє одночасно використовувати його для фізичного та інтелектуального розвитку дитини. Доповн... Читати далі...

Характеристики


Висота гірки - 1,3 м
Параметри - 170х85х132 см
Рекомендований вік - 1-7 років
Переглянути всі характеристики

8 163.00 грн

 • Наявність: На складі


Доставка і Оплата
Угоди для Бюджету

Угоди для Бюджету

оформляємо

 +380973748967

+380973748967

Viber

 +380973748967

+380973748967

КОНТАКТИ

Доставка і Оплата

Доставка і Оплата

Доставка

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Покупка частинами

Покупка частинами

КРЕДИТ

Дитячий спортивний комплекс BambinoWood Color Plus 3 є вдалим поєднанням гімнастичних снарядів та навчальних предметів, що дозволяє одночасно використовувати його для фізичного та інтелектуального розвитку дитини. Доповнення у вигляді знімного мольберту та великих красивих рахунок, які легко закріплюються на шведських сходах, дають можливість чергувати фізичні та розумові навантаження. Спортивно-ігровий комплекс має повний набір пристосувань для фізкультурних вправ, які допоможуть дитині розвинути силу, спритність та тренують вестибулярний апарат. Конструкція комплексу розроблена з урахуванням дитячої фізіології та її оснащення забезпечує різнобічні навантаження на всі групи м'язів та сприяє гармонійному фізичному розвитку. Дитячий спортивний комплекс BambinoWood Color Plus 3 купити коштує для малюків дошкільного та шкільного віку, які хочуть проводити час весело та з користю для здоров'я. Для виробництва дитячих спортивних споруд компанія SportBaby застосовує лише якісну деревину, екологічно чисті пластмаси та фарби. Використання сучасних технологій виготовлення та обробки поверхонь надає виробу гарного зовнішнього вигляду та забезпечує безпеку спортивних занять. Закріплення навісних елементів нескладно, а можливість змінювати зовнішній вигляд і функції тренажера викликає у дітей додатковий інтерес. Тренажер може встановлюватись як у закритих приміщеннях, так і на відкритих майданчиках. Для його монтажу не потрібно спеціальних пристроїв та кріплень. Конструктивні властивості комплексу надають йому стійкості при інтенсивному використанні. З усіх цих причин, дитячий спортивний комплекс BambinoWood Color Plus 3 відгуки заслужив захоплені і припаде до душі кожному малюку. 

Дитячий спортивний комплекс KindWood Plus оснащений всіма ігровими елементами та спортивними атрибутами, необхідними для повноцінного розвитку дитини.
У комплектацію виробу входять такі спортивні елементи:

  1. Шведська стіна.
  2. Гладіаторська сітка.
  3. Рукохід
  4. Дитяча гірка. Хвиля
  5. Рахунки «кольорові».
  6. Мольберт.
  7. Кільця.
  8. Столик.
  9. Сходи

Всі ці спортивні атрибути сприяють розвитку спритності та сили малюка, його дрібної моторики, реакції та координації рухів.
А оригінальні ігрові елементи допоможуть розвинути логіку, математичні здібності та мистецькі навички дитини. До них відносяться: яскраві оригінальні рахунки; двосторонній мольберт з білою та чорною основою, що дозволяє малювати на ньому і крейдою, і маркерами.
Зручні закруглені ручки, розташовані нагорі виробу, можна використовувати як для його перенесення, так і для кріплення додаткових спортивних елементів, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.

Характеристики:
 • Висота: 170 см
 • Ширина: 85 см
 • Довжина: 132 см
 • Матеріал: Сосна
 • Поперечини: Бук
 • Гімнастичні кільця: Пластик
 • Вид кріплення: не вимагає кріплення
 • Вага товару: 30 кг
 • Гарантія: 12 місяців
 • Максимальна вага користувача: 60 кг
 • Колір: Горіх
 • Довжина гірки: 130 см
 • Виробник: SportBaby
Характеристики
Висота гірки 1,3 м
Параметри 170х85х132 см
Рекомендований вік 1-7 років

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Теги: Куточок спортивний, дитячий BambinoWood Color Plus 3, BambinoWood Color Plus 3, Дитячі спортивно-ігрові куточки