Коптильня гарячого копчення VarioSmoker NC Rational

Модель: VarioSmoker NC
Артикул: 02666м

Скорочений опис


Тепер для копчення не потрібна коптильна піч, а просто апарат RATIONAL. Це стало можливим завдяки новому блоку Smoke Box, який можна вбудувати в апарат в якості аксесуару. Швидко, просто і економно.Надайте м'ясу, рибы та... Читати далі...

Характеристики


Вага, кг - 10
Параметри - 510х330х220
Переглянути всі характеристики

19199.00 грн

  • Наявність: На складі


Доставка і Оплата
КОНТАКТИ

КОНТАКТИ

+380973748967

Доставка  і Оплата

Доставка і Оплата

Доставка

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Покупка частинами

Покупка частинами

КРЕДИТ

Тепер для копчення не потрібна коптильна піч, а просто апарат RATIONAL. Це стало можливим завдяки новому блоку Smoke Box, який можна вбудувати в апарат в якості аксесуару. Швидко, просто і економно.

Надайте м'ясу, рибы та овочам пряний аромат копченого продукту і неповторні відтінки. Ваші страви отримують природний копчений присмак, інтенсивність якого ви можете регулювати відповідно до своїх уподобань.

Ви можете використовувати VarioSmoker в якості додаткової опції для будь-яких теплових апаратів RATIONAL, року випуску починаючи з 1997 р: ClimaPlus Combi®, CombiMaster® і для всіх моделей SelfCookingCenter®. Але не рекомендується для використання з моделями серії 202.

У переносний коптильний апарат раціонально засипаємо деревну стружку або тріску, або гранули.

Відкриваємо SelfCookingCenter і поміщаємо наш пристрій для копчення всередині робочої камери на рівну гастроємність. Під'єднуємо кабель і включаємо установку.

Зверніть увагу! Аксесуар VarioSmoker повинен застосовуватися тільки під працюючій приточно - витяжній вентиляцієї. Потрапляючий в неї пар і дим, повинен виводитися з будівлі. Такі системи циркуляції повітря, як UltraVent - не придатні! Оскільки вони не в силі забезпечити безпосереднього контакту із зовнішнім вентиляцією.

Для запобігання надмірного копчення і забруднення продукти маємо під VarioSmoker.

Управління проводиться за допомогою ручних налаштувань, індивідуальних програм - напівавтоматичний режим, а також можна використовувати і автоматичний вбудований інтелект SelfCookingCenter.

Для того, щоб задати страві бажаний аромат або належну інтенсивність смаку, встановіть відповідний температурний режим. Для видалення гіркуватого присмаку кінцевого продукту рекомендуються обкурювати на більш слабкому рівні обсмажування і при низьких температурах (≤150 ° С).

Протягом 20 хвилин прилад нагрівається і тільки тоді починається процес гарячого копчення, так як для холодного - він не призначений.

Готові продукти мають аромат копчення, який трохи відрізняється від аромату шашлику або барбекю.

Характеристики
Вага, кг 10
Параметри 510х330х220

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Коптильня гарячого копчення VarioSmoker NC Rational, VarioSmoker NC, Коптильни