Комплект для шкільної їдальні, стіл Дует і 4 стільці Ніка

Модель: 348
Артикул: 348

Скорочений опис


Комплект для шкільної їдальні, стіл Дует і 4 стільці НікаСТІЛКаркас - Сталева труба 20 × 20 ммПідстава - ДСП товщиною 16 мм, торцованная ПВХ 0,6 ммПокриття - Порошкова фарбаГабаритні розміри (Ш × Г × В) - 800 × 800 × 750... Читати далі...

Характеристики


Тип товару - комплект меблів
Переглянути всі характеристики

2547.00 грн

  • Наявність: На складі


Доставка і Оплата
Оплата

Оплата

Дізнайтесь як оплатити

Доставка

Доставка

Доставка

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Обмін-Повернення

Покупка частинами

Покупка частинами

КРЕДИТ

Комплект для шкільної їдальні, стіл Дует і 4 стільці Ніка

СТІЛ

Каркас - Сталева труба 20 × 20 мм

Підстава - ДСП товщиною 16 мм, торцованная ПВХ 0,6 мм

Покриття - Порошкова фарба

Габаритні розміри (Ш × Г × В) - 800 × 800 × 750

Вага столу - 4,8 ÷ 5,2 кг

КРІСЛО НІКА

Каркас - Сталева труба 20 × 20 мм

Підстава - ДСП 16 мм, ППУ 20 мм, оббите штучною шкірою

Покриття - Порошкова фарба

Габаритні розміри (Ш × Г × В) - 420 × 450 × 790

Вага стільця - 3,6 кг

Каркас столу - суцільнозварний, виготовлений з металевої труби квадратного перетину 20 × 20 мм і товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання і атмосферних впливів. Каркас в базовому виконанні виконаний в чорному кольорі. Можна замовити будь-який інший колір по розкладці RAL. Стільниця діаметром 600 мм або 800 мм, виготовлена ​​з ламінованого ДСП товщиною 16 мм, по периметру стільниця торцюється пластиковою кромкою товщиною 0,6 мм. Колір ДСП за замовчуванням - бук. На замовлення стільниця може бути виготовлена ​​в будь-якому кольорі декору. Переваги конструкції - міцність, надійність і можливість регулювання за допомогою ніжок М8. На замовлення стіл може бути виготовлений нестандартної висоти, при цьому вартість збільшується на 10%. Всі технологічні отвори закриті пластиковими заглушками.

Стілець в кафе і бар. Каркас стільця виготовлений з металевої труби квадратного перетину 20 × 20 мм, елементи спинки - з труби круглого перетину діаметром 12 мм, з товщиною стінки не менше 1 мм, пофарбований порошковою фарбою чорного кольору, стійкою до механічних пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання і атмосферних впливів. Як додаткова опція є можливість купити стілець Ніка для кафе і барів з каркасом будь-якого іншого кольору по розкладці RAL. Сидіння діаметром 350 мм, виготовлено з 16-и міліметрового ДСП. Наповнювачем є пінополіуретан підвищеної щільності товщиною 20 мм. Сидіння стільця оббиваються штучною шкірою серії економ або серії "Зевс", за бажанням замовника можна використовувати будь-який інший оббивний матеріал. Переваги даної конструкції - міцність і надійність. Така конструкція дає можливість складати каркаси стільців і сидіння в окремі пачки по 10 шт. для зручності перевезення у запобігання ушкодження м'якої частини виробу. Всі технологічні отвори закриті пластиковими заглушками.

Характеристики
Тип товару комплект меблів

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Комплект для шкільної їдальні, стіл Дует і 4 стільці Ніка, 348, Комплекти HoReCa