Новини


Цикада: Інтернет-магазин нового покоління

Цикада: Інтернет-магазин нового покоління

На початку XXI сторіччя інтернет-торгівля вийшла на новий рівень. Покупці шукають не просто зручність і швидкість, але й якісний товар, привабливий дизайн сайту та високий рівень обслуговування. Інтернет-магазин "Цикада" - один із прикладів компанії, яка успішно зустрічає ці виклики.

Наша місія - надати зручний, ефективний та дружній сервіс електронної торгівлі, що буде забезпечувати найвищу якість продуктів та обслуговування. Ми прагнемо виконувати потреби наших клієнтів, надаючи широкий асортимент товарів за конкурентоспроможними цінами. Ми створюємо прозору та зручну платформу для покупок, використовуючи інноваційні технології для підвищення комфорту та задоволення від покупок в Інтернеті. 


Нове надходження професійних вафельниць!

Нове надходження професійних вафельниць!

Вафлі – це хрустка, та смачна страва, яку можна готувати як у солодкому так і солоному вигляді. Процес їх приготування дуже простий, якщо під рукою є спеціальне обладнання – професійні вафельниці. Такі електровафельниці адаптовані для використання у вуличних умовах торгівлі з фаст-фуд точок.

Новинки пакувального обладнання!

Новинки пакувального обладнання!

Вакуумний пакувальник – це  обладнання яке широко використовується як в домашніх умовах, так і на професійній кухні. Прилад допомагає дотримуватись правил товарного сусідства в холодильнику, вирішувати питання з упаковкою продуктів та усуненням неприємного запаху. 

Купуйте товари в розстрочку!

Купуйте товари в розстрочку!

Інтернет-магазин Цикада завжди йде на зустріч клієнтам! Тому ми додали можливість купити будь-який товар в розстрочку. Для цього не потрібно звертатися у банк. 

Нове надходження кухонного інвентаря системи HACCP!

Нове надходження кухонного інвентаря системи HACCP!

Що таке НАССР? Це міжнародна система аналізу і контролю критичних точок і ризиків, які можуть виникати під час будь-якого виробничого процесу, пов'язаного з продуктами харчування.

Для того, щоб правильно обрати потрібні аксесуари для кухні, не потрібно знати все, достатньо мати лише уявлення про те, що потрібно для зручної роботи. І тут, ми вам допоможемо і розповімо, про правильне використання конкретних кухонних ножів та дошок. Які зроблять ваші страви смачнішими та кориснішими, адже не будуть поєднуватись несумісні запахи. А також з правильно підібраним ножем, ви полегшите саме приготування.


Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)